Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Ofosoft Reklam Hizmtleri "www.ofosoft.com" web sitesinde yaptığınız işlemlerin güvenilir olduğunu garantiler. Ofosoft web sitesinden ve Ofosoft ürünlerinden kaynaklanacak her türlü güvenlik problemini ve buna bağlı yaşanan maddî kayıpları teminat altına alır; Ancak kullanıcı bilgisayarından kaynaklanan güvenlik açıklarının doğurduğu sorunlardan ve dolayısıyla onunla ilgili diğer kayıplardan sorumlu değildir. 

Bu sayfada açıklanmamış herhangi bir gizlilik/güvenlik sorunuz için bizimle irtibat kurunuz.


 

Kredi Kartı 
"
www.ofosoft.com" web sitesinde yapılan kredi kartı işlemlerinde 128 bit şifreleme (SSL Güvenlik) sistemi kullanılır. Böylece girmiş olduğunuz bilgiler üçüncü şahıslar (hackerlar) tarafından görüntülenemez. Ayrıca kredi kartı bilgileriniz "www.ofosoft.com" tarafından kesinlikle kaydedilmez ve kesinlikle başkalarıyla paylaşılmaz. Bu, isteğiniz dışındaki ödemelerin ya da otomatik ödemelerin yapılamayacağı anlamına gelir. 

Telefon Numarası 
Teknik destek ve diğer işlemlerde size daha üstün bir hizmet sunabilmek için telefon numaranız kayıt altına alınmaktadır. Gereken durumlarda sizi arayabilir ya da size mesaj gönderebiliriz ve belirli aralıklarla bizden duyuru mesajı alabilirsiniz. Numaranız başkalarıyla paylaşılmaz. 

E-mail 
Teknik destek, "
www.ofosoft.com" web sitesi üzerinden ya da e-mail aracılığıyla sağlanmaktadır. Bundan dolayı sistemdeki e-mailiniz doğru olmalıdır. Eksik ya da yanlış veya sistemde kayıtlı olmayan e-mail üzerinden hizmet verilmez. Softmedya, buna bağlı doğan sorunlardan sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, e-bülten abonelerimiz bizden düzenli olarak duyuru mailleri alabilirler. 

Kişisel Bilgiler 
Size daha pratik ve sorunsuz bir hizmet sunmak için ad, adres, kullanıcı adı, şifre, doğum bilgileri VB. gibi kişisel bilgileriniz sitemizde depolanabilir. Her bir kişisel bilginizin kullanım amacı vardır. Kişisel bilgileriniz amacı dışında kullanılmadığı gibi üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. 

Kişisel Güvenliğiniz 
Ofosoft, kullanıcı hatasına bağlı güvenlik sorunlarından sorumlu tutulamaz. Bu nedenle klavye hareketlerini veya ekran görüntülerini raporlayan programlardan, sitemizin bilgisayarınıza kaydetiği çerezlerin üçüncü şahıslar tarafından görüntülenmesinden emin olmalısınız. Bunu sağlamanın en güvenli yolu bir antivirüs programı kullanmaktır. Ofosoft mutlaka bir antivirüs programı kullanmanızı tavsiye eder.