Görsel Tasarım

Görsel Tasarım


 
   Görsel tasarım en basit tanımı ile metin, grafik, animasyon, ses, müzik ve video gibi öğelerden birkaçının kullanılarak oluşturulan reklam araçlarıdır.Birden fazla medya öğesinin kullanımı ile ortaya çıkan ürünle insanın daha fazla duyusuna hitap edilir. Böylece etkileyicilik arttırılmış olur. Çünkü artık insanlar klasik güzel bir resim üzerine uygun fontlarla yazılmış afişlere ilgi göstermiyorlar. Ancak videolar ve animasyonlardan oluşan, insanın kendisini içinde bulacağı tarzdaki reklam araçlarıyla fark yaratarak bir adım öne geçmiş olursunuz.

 
Logo Tasarımı
Logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir. Bu sembol ki yıllar boyunca sizin imzanız olacak, görüldüğünde firmanız, hizmetiniz yada isminiz akla gelecektir.

Böylesine önemli bir çalışmanın şirketinizin imajı, faaliyet alanı, faaliyet alanına ait detaylar, çağrışım yapacak semboller çok iyi araştırılarak, kurumsal kimlik çalışması konusunda deneyimli, renklerin dilini çok iyi bilen bir grafik ekibi tarafından yapılmalıdır.

Banner Tasarımı
Yaratıcı olduğunda farklılaştırır, hedef kitleye daha da yakınlaştırır!
 
Banner alanları, internet aracılığıyla hedef kitlesine ulaşmak isteyen reklamverenler için birer reklam panosu işlevini görmektedir. Banner’ı yaratıcı bir tasarımla destekleyerek site ziyaretçilerinin karşısına çıkan firmalar her zaman için farklarını ortaya koyabilmektedirler.

Katalog ve Broşür Tasarımı
Müşteri ziyaretlerinizde daha etkili bir sunum için, fuarlarda ve stand tanıtımlarında insanların, firmanız veya hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını istemez misiniz?
 
Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve kalıcı imajınız için çok önemlidir. Bu maksatla; katalog, broşür tasarımları uzman tasarımcılarımızca yapılmaktadır.